Projekty z dotace

Dotace z Programu rozvoje venkova přes MAS Podlipansko

V uplynulých dvou letech naše MŠ díky finanční podpoře z Programu rozvoje venkova přes MAS Podlipansko zrekonstruovala celý sprchový kout s odpady u dětských umyvadel, bylo nám umožněno vyměnit velmi staré zastínění oken za krásné barevné rolety, mohli jsme nechat nainstalovat venkovní markýzu, která byla nezbytně nutná pro zdraví našich dětí, nechali jsme vyrobit vestavěnou skříň na úschovu lehátek a v neposlední řadě jsme zakoupili s pomocí dotace i konvektomat, který umožní našim dětem zdravější úpravu pokrmů a obohatí jejich pestrost.

Dále jsme pořídili z projektu židle, psací stůl a akumulační kamna.

Digitalizujeme školu realizace investice národního plánu obnovy – komponenta 3.1

V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.